Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM
Image Alt

Masaże

  /    /  Masaże

MASAŻ

Masaż Klasyczny

Poprawia krążenie krwi, uelastycznia skórę, zmniejsza napięcie mięśniowe, usuwa zbędna produkty przemiany materii, wykazuje właściwości pobudzające i lecznicze.

Masaż klasyczny naturalnymi olejami:

  • 30 minut 60 zł
  • 60 minut 110 zł

Masaż klasyczny ciepłym olejem kokosowym:

  • 30 minut 70 zł
  • 60 minut 120 zł

Masaż relaksacyjny świecą do masażu

Masaż ciepłą świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.  Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Dodatkowo może być stosowany w walce z cellulitem. Olej olej z kokosa oraz masło shea zawarte w świecy pozostawia na skórze jedwabisty film, zapobiega utracie wody, daje niesamowite efekty nawilżające. Zawarta w olejach witamina E, stosowana w kuracji anti-aging, wnika głęboko w skórę, ma działanie antyoksydacyjne, ujędrniające, przywraca skórze elastyczność i sprężystość.

Masaż relaksacyjny świecą do masażu:

  • 60 minut 140 zł
  • 90 minut 180 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych  Bazalt bardzo dobrze utrzymuje ciepło i daje efekt niesamowitego odprężenia. To niezwykle przyjemna terapia, rodzaj połączenia z naturą za pomocą kamieni. Masaż jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, cierpiącym na bezsenność i bóle mięśniowe. Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji.

Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.

Masaż kamieniami bazuje na teorii przepływu energii przez organizm. Uważa się, że są w nim zlokalizowane ośrodki energii zwane czakrami – każdy znajduje się w bezpośrednim otoczeniu jednego z gruczołów wydzielania wewnętrznego. Kamienie układa się zgodnie z mapami rozmieszczenia punktów energetycznych i przesuwa wzdłuż meridianów, czyli kanałów łączących punkty. W ten sposób usprawniany jest przepływ energii.

Masaż gorącymi kamieniami:

  • 60 minut 180 zł
  • 90 minut 220 zł

Masaż sportowy lub leczniczy

Masaż sportowy jest dedykowany osobom aktywnym fizycznie. W zależności od rodzaju wykonuje się go pomiędzy zawodami, a także tuż przed podjęciem dużego wysiłku fizycznego.

Ma wiele cech wspólnych z masażem klasycznym o właściwościach leczniczych. Jednak podstawowa różnica pomiędzy tymi dwoma rodzajami masażu polega na tym, że ten sportowy wykonuje się z użyciem większej siły i energii (dlatego nie zawsze jest bezbolesny). Stanowi on element odnowy biologicznej.

Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących w sporcie.

Masaż sportowy nie jest jedynie domeną sportowców wyczynowych. Coraz częściej doceniają go także sportowcy amatorzy. Dzieje się tak, gdyż jego działanie regeneracyjne jest niebywale skuteczne. Masaż sportowy jest elementem odnowy biologicznej organizmu oraz czynnym wypoczynkiem, dzięki któremu bez straty energii podwyższa się jego zdolność do pracy i wysiłku fizycznego.

Masaż sportowy jest też podobny do masażu izometrycznego, który ma na celu odbudowanie masy i siły mięśniowej. Co więcej, jego zadaniem jest przywrócenie sportowcowi sprawności sprzed urazu. Ma również pomóc mu osiągnąć jak najlepsze wyniki sportowe.

Masaż sportowy lub leczniczy:

  • 30 minut 80 zł
  • 60 minut 140 zł

Category:

Date:

Tags: